Kontakt

Customer Service

Telefon Customer Service: 0380-55 53 80
Telefon växel: 0380 55 53 00
Fax: 0380 182 85
info-se@sbseating.com

Måndag – Fredag 08.00 – 16.30


Produktion, Kontor & Showroom

RH Stolen
Scandinavian Business Seating AB
Vallgatan 1, Box 294,
571 23 NÄSSJÖ

Telefon växel: 0380 55 53 00
Fax: 0380 182 85
info-se@sbseating.com

Karta och vägbeskrivning till RH Stolen


Kontor & Showroom Stockholm

RH Stolen
Scandinavian Business Seating AB
Rosenlundsgatan 40, trapphus B 3 tr.
118 53 Stockholm 
Box 17198, 104 62 Stockholm

Telefon växel: 0380 55 53 00
info-se@sbseating.com

Öppettider Stockholm:
Måndag-Torsdag 9.00-12.00 & 13.00-16.00
Fredag 9.00-12.00

Karta och vägbeskrivning till RH Stolen, Showroom Stockholm


Showroom Göteborg

Scandinavian Business Seating AB
Kungsgatan 10A
411 19 Göteborg

Endast bokade besök.

gothenburg@sbseating.com


 

Försäljning

Distriktskarta

distriktskarta.jpg

 

 

John Lindqvist
Key Account Manager
Direkt: +46 8 545 212 33
Mobil: +46 70 753 01 96
john.lindqvist@sbseating.com

 

john.jpg

Johan Almgren
Key Account Manager
Direkt: +46 8 442 78 06
Mobil: +46 70 441 34 18
johan.almgren@sbseating.com

 

johan.jpg

Maria Börtin
Key Account Manager
Direkt: +46 8  545 21 246
Mobil: +46 73 8670 170
maria.bortin@sbseating.com

 

maria-bortin

Emma Sällylä
Distriktsansvarig Stockholm
Direkt: +46 8 442 78 10
Mobil: +46 70 242 18 58
emma.sallyla@sbseating.com

 

emma.jpg

Anna Fjäll Teodorsson
Distriktsansvarig Mellan-Sverige
Direkt: +46 75 245 50 80
Mobil: + 46 70 620 62 22
anna.teodorsson@sbseating.com

 

anna-f.jpg

Claes Göran Andersson
Distriktsansvarig Sydväst
Direkt:+46 75 245 50 82
Mobil: +46 70 - 698 91 20
claes-goran.andersson@sbseating.com

 

Martin Odenhäll
Distriktsansvarig Göteborg, Värmland och Närke
Mobil: 0732 - 74 58 65
martin.odenhall@sbseating.com

 

martin.jpg

Johnny Backlund
Distriktsansvarig Norrland
Direkt: +46 752 455 090
Mobil: +46 705 29 29 99
johnny.backlund@sbseating.com

 

johnny.jpg

Charlotte Wahlroth
Distriktsansvarig Stockholm
Mobil: +46 730 21 16 99
lotta.wahlroth@sbseating.com

 

lotta.jpg

Anne-Charlotte Nibert
Administrativ Säljkoordinator
Direkt: +46 8 442 78 09
Mobil: +46 70 962 03 36
anne-charlotte.nibert@sbseating.com

 

ac.jpg

Anna Skoglund
Innesäljare/Servicesupport
Direkt: +46 8 54 52 12 45
anna.skoglund@sbseating.com

 

anna-s.jpg

Johanna Hedström
Country Manager
Direkt: +46 8 442 7801
Mobil: +46 734 459 524
johanna.hedstrom@sbseating.com

 

johanna.jpg

Marketing

Jessica Borgar
Marknadskoordinator
Telefon direkt: +46 8 442 78 07
Mobil: +46 70 258 39 95
jessica.borgar@sbseating.com

 

jessica.jpg

Teknisk service

Jan-Erik Carlsson
Telefon direkt: +46 8 442 78 11
Mobil: +46 70 566 14 52
jan-erik.carlsson@sbseating.com

jajje.jpg

 

 

 

Share |